بزرگترین و مجهزترین مرکز خرید مازندران در عروس شهرهای ایران، رامسر، با ۱۵۰ واحد تجاری لوکس، محوطه بازی، پله برقی، آسانسور و امکانات مدرن رفاهی  درهایش را به روی گردشگران شمالی باز نموده است. مرکز خرید آرامش دارای زمینی به مساحت حدود ۵ هزار متر مربع با زیر بنای حدود ۱۶ هزار متر مربع  با اسکلت بتنی ،دارای پارکینگ با پیش بینی ۳۵۰ پارکینگ های متعدد،طبقات همکف،اول و دوم با ۱۵۰ واحدتجاری مدرن می باشد.
معماری این مرکز خرید منطبق با معماری ایرانی و مدرن  می تواند شاهکار معماری باشد و طراحی آن نیز همگون و منطبق با بافت تاریخی رامسر می باشد و از نظر دستاوردهای نوین،مسائل امنیتی و امکانات روز نظیر اینترنت و …همه پیش بینی های لازم بعمل آمده است.حتی جانمایی فضاهای بازی و سرگرمی خردسالان و جوانان دیده شده است. این مرکز در مجاورت هتل های قدیم و جدید،بلوار تاریخی معلم ،فرودگاه و کنار گذر ساحلی و مرکز شهر در خدمت مردم عزیز رامسر و گردشگران است.

photo387859444483074669

الیکا عبدرزاقی بازیگر رامسری سینمای ایران در رابطه با این مرکز خرید گفته: “مرکز خرید بزرگ آرامش در رامسر مشرف به هتل رامسر یک مرکز خرید کم نظیر که قراره فود کورت و هایپر مارکت عظیمی هم داشته باشه به زودی پیشنهاد میکنم به همه ی عزیزان اگه سری به رامسر زدید (آرامش)رو از دست ندید باید به آقای پهلوان نژاد که بانی ساخت این مجموعه هستند دست مریزاد گفت و به همه ی رامسریها شاد باش”